
Перезаряжаемый набор для стрижки волос, Подстригательная машинка, Семейная машинка для стрижки волос GA-36 ЕКОБОКС
408 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15c7c85
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Професійна машинка для стрижки волосся голови VGR, Тример для стрижки волосся потужний GA-36
✨ Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
✨ Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
✨ Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
✨ Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
✨ У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
✨ Особливості:
- 🔘 Зелений індикатор заряджання
- 🔘 Двигун із високою швидкістю обертання
- 🔘 Акумуляторний тип.
- 🔘 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- 🔘 Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- 🔘 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔘 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔘 Бреє стриже чітко та чисто.
✨ Характеристики:
- 🔘 Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- 🔘 Виробник: VGR
- 🔘 Метод очищення: миючий
- 🔘 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔘 Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- 🔘 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔘 Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX 5
- 🔘 Час заряджання: 1,5 год
- 🔘 Час використання: 120 хв
- 🔘 Модель: V-071
- 🔘 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔘 Кілька режимів регулювання межі
- 🔘 Нековзне покриття
✨ Комплектація:
- 🔘 Олія
- 🔘 Машинка для стрижки волосся VGR V-071
- 🔘 Знімні насадки 1,2,3 мм.
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 USB кабель
✨ Характеристики
- 🔘 Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- 🔘 Гарантія-6 місяців
- 🔘 Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- 🔘 Тип управління-Повзункове
- 🔘 Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- 🔘 Вага-0.1кг
- 🔘 Країна виробник -Китай
- 🔘 Країна реєстрації бренду-Китай
- 🔘 Час автономної роботи-120 хв
- 🔘 Сфера використання -Побутова
- 🔘 Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- 🔘 Колір Сталевий
- 🔘 Потужність-10 Вт
- 🔘 Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- 🔘 Тип двигуна -Роторний
- 🔘 Час заряджання акумулятора-90 хв
- 🔘 Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- 🔘 Матеріал лез-Сталь
- 🔘 Функціональні особливості – індикатор заряджання
- 🔘 Акумулятор живлення
- 🔘 Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- 🔘 ширина ножа -35мм
- 🔘 Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди


| Основні | |
|---|---|
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Перезаряджуваний набір для стриження волосся, Підстригаюча машинка, Сімейна машинка для стриження волосся GA-36 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 408 ₴










