-26%

Каструля електрична 1,5 л багатофункціональна пароварка рисоварка з антипригарним покриттям ЕКОБОКС
567 ₴
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NND600
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Портативна електрична каструля — повноцінний прилад для кухні та подорожей, який впорається з більшістю страв, доступних для приготування на плиті, а також розігріє їжу, дитяче харчування, просто закип'ятить воду. Компактна електрична каструля — чудова альтернатива громіздкій мультиварці з безліччю невикористовуваних опцій, а також здатна замінити скороварку, суповарку та електросковородку.
Електрична каструля може
смажити,
варити,
гасити,
готувати на парі, фритюр,
стерилізація.
Маленька мультиварка має антипригарне покриття, завдяки чому їжа не пригорятиме під час приготування.
Характеристики:
Розміри: 19 Х 13 см
Потужність: 600 Вт
Матеріал: алюмінієвий сплав
Матеріал корпусу: пластик
Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Висота каструлі з кришкою | 23 см |
| Діаметр каструлі | 17 см |
| Кришка | жароміцне скло |
| Обсяг | 1.5 |
| Ручка | Пластик |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴










