
Промисловий потужний 380В електричний інфрачервоний обігрівач, теплова завіса, EKOSTAR PRO6000
17 880 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PRO6000
Енергозберігаючий та потужний, на стелю або стіну, промисловий обігрівач з відкритим теном PRO6000
Ця модель спеціально розроблена для швидкого обігріву приміщення, а також конкретних зон, при висоті стель від 4,5 до 20 метрів.
Маючи швидку швидкість нагрівання, ІЧ обігрівач PRO6000, за лічені хвилини починає віддавати тепло у приміщення або
в його опалювану потрібну точку, наприклад, для прогрівання та підтримки температури обладнання в потрібному тепловому діапазоні. Управління рекомендуємо здійснювати за допомогою терморегулятора, що має різні функції на будь-який смак.
В обігрівачах серії PRO передбачена можливість монтажу на стіну під кутом, для цього потрібно використовувати кронштейн EKOSTAR KR-PRO. Наші клієнти оцінили роботу даної моделі на відмінно, у вирішенні завдань з опалення для приміщень з агресивним середовищем та підвищеною вологою, а також забрудненістю, наприклад, обігрів у фарбувальних камерах, на виробництві цукру. При попаданні на тен осідаючих речовин достатньо прочистити після роботи за допомогою продування повітрям, а також спиртовим розчином.
Призначені для основного опалення до 60 кв. розміщуючись на стелю або стіну без особливих труднощів у монтажі, залежно від поставленого завдання з обігріву приміщення або локального використання.
Застосувавши в роботу обігрівача терморегулятор, Ви реально заощаджуватимете більше 50% на електроенергії, приблизно - 2000 ват
При потужності максимальної на годину - 6000 Ват
Застосовується обігрівач для швидкого та ефективного опалення:
складів, заводів, церков, цехів, верстатів, гаражів, майстерень, СТО, фарбувальних камер, виробничих приміщень, приміщень з поганою теплоізоляцією, балконів, місць для куріння в кафе, барах, ресторанах, незамінний на верандах, терасах, ангарах тощо.
Отоплювана площа:
Основний обігрів: - 26С на свіжому повітрі, у середині + 20С – 60 м. кв.
Допоміжне обігрів: + 10С до температури – на 240 м. кв.
Допоміжне обігрів: + 20С до температури – на 120 м. кв.
Рання весна – пізня осінь: - 4С на свіжому повітрі, усередині приміщення буде + 20С – на 10 м. кв.
Гарантійний період 5 років
Час експлуатаційної роботи не менше 25 років
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ширина | 344 мм |
| Довжина | 1,930 мм |
| Вага | 13 кг |
| Струм | 27 А |
| Середня споживана потужність: | 2000 Ватт |
| Додаткове опалення: | -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 120 кв. м |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Мінімальна висота підвісу | від 4 м до 20 м |
| Весна-осінь: | -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 100 кв. м |
| Основне опалення: | -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 60 кв. м |
| Напруга | 380 вольт |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Гарантія | 5 років. |
- Ціна: 17 880 ₴










