
Промисловий стельовий довгохвильовий інфрачервоний обігрівач, теплова завіса, EKOSTAR R3000
15 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R3000
Енергозберігаючий та потужний промисловий обігрівач на стелю R3000
Дана промислова модель чудово підходить для обігріву та опалення у великих приміщеннях з високими стелями в районі 4-5 метрів.
Інфрачервоний обігрівач R3000 має закриті тени та корпус, що дозволяє йому суттєво економити тепло та електроенергію, завдяки тривалій тривалості свого охолодження, після відключення від живлення за допомогою терморегулятора (працюючи на холостому ходу, віддаючи тепло не споживаючи, довго остигаючи). При цьому швидкість нагрівання обігрівача на свою робочу температуру (260С) трохи нижча порівняно зі своїми аналогами, у т. ч. і за потужністю, з промисловими обігрівачами серії EKOSTAR PRO.
Площа для самостійного опалення ІЧ обігрівачем R3000 рекомендується до 30 кв. для основного обігріву Легко і швидко кріпиться під стелею в горизонтальному положенні, не займаючи корисного місця в приміщенні.
Для роботи обігрівача рекомендуємо застосовувати для керування та економії електроенергії терморегулятор, тоді зразкове споживання буде - 1000 ват
Потужність максимальна при роботі без термостата на годину - 3000 Ватт
Наші клієнти використовують для опалення:
офіси з великими стелями, бербершоп, великі магазини, склади, ангари, СТО, заводи, виробничі цехи, опалення обладнання, верстатів, локальний та точковий обігрів і т.д.
Опалювана площа:
Основний обігрів: - 26С на свіжому повітрі, у середині + 20С – 30 м. кв.
Допоміжне обігрів: + 10С до температури – на 50 м. кв.
Допоміжне обігрів: + 20С до температури – на 120 м. кв.
Рання весна – пізня осінь: - 4С на свіжому повітрі, усередині приміщення буде + 20С – на 60 м. кв.
Гарантійний період 5 років
Час експлуатаційної роботи не менше 25 років

| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ширина | 427 мм |
| Довжина | 1313 мм |
| Вага | 13 кг |
| Струм | 14 А |
| Середня споживана потужність: | 1000 Ватт |
| Додаткове опалення: | + 10 градусів до існуючої температури - 120 кв. м. + 20 градусів до існуючої температури - 60 кв. м |
| Номінальна потужність | 3000 Ватт |
| Мінімальна висота підвісу | 3,5 м |
| Весна-осінь: | - 4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 50 кв. м |
| Основне опалення: | - 26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 30 кв. м |
| Напруга | 380 вольт |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Гарантія | 5 років. |
- Ціна: 15 600 ₴










