
Підставка для свічок запалювання
896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 837
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для свічок запалювання
Матеріал - ПЕТ 2мм
На нижньому ярусі 9 відв. діаметром 12 мм. На трьох верхніх ярусах по 9 відв. діаметром 10 мм.
Найменування розміщене як можлива ідея та робиться тільки під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 246 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 (кг) |
| Матеріал | оргскло 3мм |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴



