-13%

Акумуляторна батарея для електротицикла12V20AH EKOBOX
3 499 ₴
3 043 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А0058198
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор XUPAI — це герметичний свинцево-кислотний акумулятор, який використовується як джерело живлення для електротранспорту та систем резервного живлення. Призначений для використання у електровелосипедах, електроскутерах, дитячих електромобілях, а також у системах резервного живлення, телекомунікаційному обладнанні та сонячних енергетичних установках. - Дає стабільне живлення і довго тримає заряд - Стійкий до вібрацій, високих і низьких температур - Не вимагає обслуговування - Мінімальні викиди, безпечна герметична конструкція - Оптимальне співвідношення ціни, ресурсу та продуктивності
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Свинцево-кислотна 12V20AH |
| Висота | 0.17 |
| Довжина | 0.07 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 12 V |
| Розмір | 180*70*170 мм (Д*Ш*В) |
| Ширина | 0.18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 043 ₴

