-13%

Електроcкутер DOZER A-800 (червоний) EKOBOX
29 601 ₴
25 740 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А0060676
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER A-800 оснащений безщітковим двигуном 500 W та акумулятором 60V-20Ah, що забезпечує до 65 км пробігу на одному заряді. Максимальна швидкість становить 35 км/год, вантажопідйомність – 120 кг. Завдяки підвісці з гідравлічними амортизаторами та барабанним гальмам поїздки залишаються комфортними та безпечними. Скутер має світлодіодний дисплей, LED фару, цифровий спідометр, USB-порт та зручні елементи для пасажира.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 75 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20H |
| Вантажність | 120 кг |
| Висота | 1.48 |
| Гарантія | Гарантія 12 місяців або 1000 км пробігу. На електричну частину (акумулятор, електродвигун, контролер, зарядний пристрій) — 6 місяців або 1000 км. років |
| Довжина | 0.67 |
| Діаметр коліс | 2.75-10 |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Заднє гальмо | барабанні |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Колісна база | 1080 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Напруга двигуна | 60V |
| Особливості | Педалі для доїзду та підзарядки, світлодіодний дисплей, LED фара, звуковий сигнал; USB-порт |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та пружинами |
| Переднє гальмо | барабанні |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Розмір | 1530*660*1070 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шини | Безкамерна |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Ширина | 0.32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 740 ₴








