-13%

М145(2 рул/міш,80 рул/під) EKOBOX
712 ₴
619 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А0053742
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка фасадна скловолоконна 145 гм2 синя - призначена для армування поверхонь фасадів будівель для зовнішніх робіт, штукатурних робіт усередині і зовні будівель, армування цементних стягувань і гідроізоляції. Перешкоджає утворенню тріщин на поверхнях штукатурних і шпаклювальних шарів) .
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Основні | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Fasad Майстер |
| Тип товару | Склосітка штукатурна для фасадних робіт |
| Висота | 0.15 |
| Довжина | 1 |
| Довжина рулону | 45 м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Особливості | Розмір клітинок 5*5мм.Лугостійка,довговічна |
| Призначення | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Ширина | 0.15 |
| Ширина рулону | 1 м |
| Щільність | 145 г/м2 кг/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴




