-20%
Пістолет клейовий акумуляторний MASTERTOOL Ø 7.2 мм DC 3.7V 1300 mAh "Крапля-Стоп" 42-0401 EKOBOX
1 919 ₴
1 535 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42-0401
Пістолет клейовий акумуляторний MASTERTOOL Ø 7.2 мм DC 3.7V 1300 mAh "Крапля-Стоп" 42-0401 EKOBOXГотово до відправки
1 919 ₴1 535 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• склеювання кераміки, паперу, картону, пластику, дерева та металу
• матеріал корпусу: термостійкий пластик
• LED-індикатор розігріву
• LED-індикатор заряду акумулятора
• тривалість роботи акумулятора на повному заряді 30 хв.
• система «Крапля-стоп»
• 4 стрижні в комплекті
• матеріал корпусу: термостійкий пластик
• LED-індикатор розігріву
• LED-індикатор заряду акумулятора
• тривалість роботи акумулятора на повному заряді 30 хв.
• система «Крапля-стоп»
• 4 стрижні в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1300 мАг |
| Діаметр стрижнів | 7,2 мм |
| Напруга | 3,7 В |
| Міцність | 7 Вт Вт |
| Продуктивність | 2 г/хв м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴

