-20%
Диск пильний для дерева GRANITE ланцюговий 125×22.2×14Т 13000 об/хв 5-12-514 EKOBOX
548 ₴
438 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-12-514
Диск пильний для дерева GRANITE ланцюговий 125×22.2×14Т 13000 об/хв 5-12-514 EKOBOXГотово до відправки
548 ₴438 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• сталь Mn65
• ланцюг Mn65
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM < 13000 об/хв
• ланцюг Mn65
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM < 13000 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 13000 об/хв |
| Діаметр | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 14Т |
| Матеріал | Mn65 |
| Товщина пропилювання | 5,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴

