-20%
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 125×22.2×3Т 12200 об/хв 5-12-503 EKOBOX
255 ₴
204 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-12-503
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 125×22.2×3Т 12200 об/хв 5-12-503 EKOBOXГотово до відправки
255 ₴204 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• сталь Mn65
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• адаптер 22.2-20 мм
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM ≤ 12200 об/хв
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• адаптер 22.2-20 мм
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM ≤ 12200 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 12200 об/хв |
| Діаметр | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 3Т |
| Матеріал | Mn65 |
| Товщина пропилювання | 3,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴

