-20%
Дриль ударний MPT 13 мм 710 Вт 0-3000 об/хв 48000 уд/хв MID7103 EKOBOX
2 688 ₴
2 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MID7103
Дриль ударний MPT 13 мм 710 Вт 0-3000 об/хв 48000 уд/хв MID7103 EKOBOXГотово до відправки
2 688 ₴2 150 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• потужний двигун з високою ефективністю роботи
• тривалий термін служби вугільних щіток
• регулювання обертів
• реверс
• ручка, що обертається
• ручка з гумовим покриттям для надійного утримання
• тривалий термін служби вугільних щіток
• регулювання обертів
• реверс
• ручка, що обертається
• ручка з гумовим покриттям для надійного утримання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 0-3000 об/хв |
| Довжина шнура | 1,8 м м |
| Діапазон свердел | 2-13 мм |
| Кейс | немає |
| Кількість режимів | 2 |
| Кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 710 Вт Вт |
| Частота | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

