-20%
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 180×32×40Т адаптер 32-30 8400 об/хв 5-18-041 EKOBO
310 ₴
248 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-18-041
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 180×32×40Т адаптер 32-30 8400 об/хв 5-18-041 EKOBOГотово до відправки
310 ₴248 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 8400 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 40T |
| Товщина пропилювання | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

