-20%
Стрижні клейові MASTERTOOL 11.2х200 мм 1 кг коробка прозорі 42-0151 EKOBOX
569 ₴
455 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42-0151
Стрижні клейові MASTERTOOL 11.2х200 мм 1 кг коробка прозорі 42-0151 EKOBOXГотово до відправки
569 ₴455 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• склеювання кераміки, паперу, картону, пластику, лінолеуму, дерева та металу
• матеріал: (ЕВА) етиленвінілацетат
• температура плинності 176°С
• температура розм’якшення 85°С
• час застигання 1 хвилина
• еластичний при низьких температурах
• матеріал: (ЕВА) етиленвінілацетат
• температура плинності 176°С
• температура розм’якшення 85°С
• час застигання 1 хвилина
• еластичний при низьких температурах
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Кількість | 51 шт. шт. |
| Матеріал склеювання | метал |
| Призначення | для загальних робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴

