-20%
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 350×32×56Т адапт 32-30/32-25.4 4500 об/хв 5-35-056
1 244 ₴
995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-35-056
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 350×32×56Т адапт 32-30/32-25.4 4500 об/хв 5-35-056Готово до відправки
1 244 ₴995 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 4500 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 56T |
| Товщина пропилювання | 3,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴

