-20%
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 300×32×60Т адапт 32-30/32-25.4 5100 об/хв 5-30-060
968 ₴
774 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-30-060
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 300×32×60Т адапт 32-30/32-25.4 5100 об/хв 5-30-060Готово до відправки
968 ₴774 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 5100 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 60T |
| Товщина пропилювання | 3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴

