-20%
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 210×30×24Т адаптер 30-25.4 7300 об/хв 5-21-024 EKO
375 ₴
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-21-024
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 210×30×24Т адаптер 30-25.4 7300 об/хв 5-21-024 EKOГотово до відправки
375 ₴300 ₴
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 7300 об/хв |
| Адаптер | 30-25,4 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 24T |
| Товщина пропилювання | 2,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

