-20%

Заклепки алюмінієві Standard 4.8×8.0 мм 500 шт. SIGMA (2613631) EKOBOX
366 ₴
293 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2613631
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві 4,8×8,0 мм 500 шт Standard Sigma (2613631) призначені для скріплення матеріалів у тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Переваги:
- Забезпечує міцне з'єднання таких матеріалів, як-от листовий метал, деревина, пластмаса, шкіра тощо;
- Після встановлення заклепки утворюється міцне з'єднання, стійке до ослаблення;
- Стійкість до вібраційних і ударних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613631 |
| Габарити | 12.5x7.5x10.2/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Довжина заклепки, мм | 8.0 мм |
| Кратність | 1 |
| Маса, кг | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L — 8.0, Ø — 4.8, H — 1.0-3.0, Ø1 — 4.9 мм |
| Тип пакування | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴


