-21%

Заклепки алюмінієві Standard 6.0×26мм 25 шт SIGMA (2612891) EKOBOX
78 ₴
62 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2612891
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві Standard 6,0*26 мм 25 шт Sigma (2612891) використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612891 |
| Габарити | 10.5x19x2/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø6.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 6.2 |
| Довжина заклепки, мм | 26.0 мм |
| Кількість у пакунку | 25 шт. Штука. |
| Кратність | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 26.0 Ø - 6.0, H - 15.0-20.0, Ø1 - 6.2 мм |
| Скріплювана товщина, мм | 15-20 |
| Тип пакування | ПВХ пакет із тримачем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴


