
Заклепки алюмінієві Standard 4.0×6.4мм 50 шт SIGMA (2612491) EKOBOX
30 ₴
24 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2612491
Заклепки алюмінієві 4,0*6, 40 мм 50 шт Standard Sigma (2612491) використовується для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників. використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612491 |
| Габарити | 10.5x15x1/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.0 мм |
| Довжина заклепки, мм | 6.4 мм |
| Кількість у пакунку | 50 шт Штука. |
| Кратність | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 6.4, Ø - 4.0, H - 0.5-1.5, Ø1 - 4.1 мм |
- Ціна: 24 ₴


