-20%

Заклепки алюмінієві Standard 4.8×26мм 50 шт SIGMA (2612691) EKOBOX
65 ₴
52 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2612691
+380 (98) 894-11-99
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві Standard 4,8*26 мм 50 шт Sigma (2612691) використовується для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612691 |
| Габарити | 10.5x17x2/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Довжина заклепки, мм | 26.0 мм |
| Кількість у пакунку | 50 шт Штука. |
| Кратність | 1 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 26.0, Ø - 4.8, H - 19.0-21.0, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріплювана товщина, мм | 19.0 - 21.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴


