Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RigExpert |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид роз'ємів | SMA |
| Кількість роз'ємів | 1 шт |
| Коефіцієнт посилення | 15 dB |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Монтаж | Гвинт M6 чи 1/4” |
| Поляризація | Лiнiйна (Вертикальна) |
| Застосування | У приміщенні/Рожевий |
| Робочі діапазони частот | 5 ГГц |
| Розміри | 40 мм x 25 мм x 450 мм |
| Тип | Спрямована |
| Тип антени | Щілинна антенна решітка |
| Тип роз'єму | SMA (розетка) |
| Характеристика випромінювання | Вертикальна площина 8° Горизонтальна площина 90° |
| Частотний діапазон | 5725 МГц до 5875 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴






