Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Мінімальний радіус вигину | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | Термопластичний еластомер |
| Мінімальна температура монтажу | -25 °C |
| Номінальна мошність | 17 Вт/м. пог. |
| Опір обплетення | Не більше 13 Ом/км |
| Струмопровідні дроти | 1 мм2 |
| Тип захисту | IP 67 |
| Тип кабелю | Двожильний екранований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


