Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Экостар |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Матеріал виготовлення підставки | Акрил |
| Сфера використання | Реклама |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Прозорий |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴


